Szakmai tanulmányi versenyeken elért eredményeink

Gépjárműüzemi szak (1999- ig)
Szállítmányozó szak (2000-től)
Vasútüzemi szak Gazdasági informatikus
II.
Ügyintéző titkár Szakmai Előkészítő Érettségi
Tárgyak Versenye (SZÉTV)
1976. 2. Balkovics Mihály
1977. 4. Dalmadi György
1978. 4. Puskás Tibor
1979. 5. Farsang Károly
1980. 1. Gráner Zoltán
1981. 2. Csábi Tünde
1982. 4. Csomor László
1983. 4. Szászi Gábor
1984. 5. Szaniszló Miklós
1985. 4. Lázár János
1986. 5. Katona Béla
1987. 2. Sápi Gábor
5. Cseh László
1988. 1. Besenyei Zoltán
3. Farkas Gábor
1989. 2. Lukács Pál 6. Vágó László
1990. 4. Nagy János 2. Csábi Béla
Gépjárműüzemi szak (1999- ig)
Szállítmányozó szak (2000-től)
Vasútüzemi szak Gazdasági informatikus
II.
Ügyintéző titkár Szakmai Előkészítő Érettségi
Tárgyak Versenye (SZÉTV)
1991. 5. Géczi István
6. Karsai Zsolt
1992. 6. Tóth Árpád
6. Majercsik Zsolt
1993. 2. Juhász Mariann
4. Veres János
1994. 2. Hajdú Ákos
5. Zöld József
1995. 7. Bata Roland 2. Szilágyi Gerzson
1996. 2. Oldal Csaba
3. Nagy Erzsébet
1997. 2. Farkas István
5. Ludasi Andrea
8. Nagy Lajos
1998.
1999. 4. Rajna Tibor
7. Hajós László
2. Bajor Zita
2000. 1. Kórós Judit
2. Mikula Richárd
3. Szabó Krisztián
6. Balázs Edit
7. Kálmán Miklós
3. Fekete Mária
4. Varga Ferenc
6. Nagy Zsuzsanna
2001. 1. Varga Norbert
2. Gömöri István
3. Fuith László
4. Várkonyi Erika
7. Sallai Annamária
9. Urbán Viktor
5. Ondok Ferenc
6. Berta József
7. Nagy István
1. Erdélyi Katalin (K)
2. Urbán Katalin (Gy)
Gépjárműüzemi szak (1999- ig)
Szállítmányozó szak (2000-től)
Vasútüzemi szak Gazdasági informatikus
II.
Ügyintéző titkár Szakmai Előkészítő Érettségi
Tárgyak Versenye (SZÉTV)
2002. 2. Bódi Szilvia
3. Varga László
2003. 8. Szántó Lajos
2004. 5. Sallai Judit
6. Jobbik Béla
2005. 11. Sinkovics Róbert 7. Burai Bianka 5. Hajdu Georgina
7. Miknai Dávid
11. Apró Norbert
23. Csalami Norbert
28. Seres Melinda
29. Gyurinka Dávid
2006. 7. Kurucz Imre 6. Szatmári Csaba 5. Darányi Erika
6. Hegedűs Terézia
7. Gyáfrás Zsuzsanna
8. Kovács Piroska
16. Dani Szandra
18. Oszlánczi Renáta
23. Jenei Mária
2007. 2. Szeder Richárd
14. Buckó Gábor
16. Ádám Norbert
5. Ferenczy Krisztián 5. Bakos Diána
9. Gácsi Mónika
12. Mohácsi Sára
18. Tóth Lajos
20. Lukács Gergő
2008. 1. Oszlánczi Renáta 6. Fodor Emese 8. Fodor Gabriella
2009. 5. Bárány László
7. Kiss Alexandra
9. Turucz Judit
2010. 10. Frisch Ádám (F)
Gépjárműüzemi szak (1999- ig)
Szállítmányozó szak (2000-től)
Vasútüzemi szak Gazdasági informatikus
II.
Ügyintéző titkár Szakmai Előkészítő Érettségi
Tárgyak Versenye (SZÉTV)
2011.
2012.
2013. 1. Tóth Kármen (Sz)
2014. 8. Facskó Csilla (F) 8. Dézsi Viktor
2015. 1. Kasoly Bence (Sz)
5. Pandur József (F)
6. Ézsiás Beatrix (F)
2016. 4. Zsákai Amália (Sz)
5. Dézsi Viktor (F)
6. László Valentina (Sz)
7. Vörös Béla Dániel (Sz)
2. Matula Bálint
4. Szatmári Zoltán
7. Cseri Dávid
13. Mári Zoltán
30. Barna Sándor
2017.
2018. 2. Nyeste Balázs (Sz)
6. Cseri Dávid (F)
F: forgalom
Sz: személyszállítás
Gy: gyorsírás
K: komplex